Цей курс призначений для користувачів ArcMap, які бажають перейти та адаптуватися до нового програмного забезпечення ArcGIS Pro. Всі уроки охоплюють найбільш фундаментальні та загальновживані аспекти геоінформаційних систем (ГІС). Кожен урок описує суттєві зміни, що супроводжується набором практичних вправ, які допомагають користувачеві ознайомитися з ArcGIS Pro.

Даний курс призначений для користувачів , що володіють додатком ArcMap і мають досвід його використання. Він не призначений для навчання початківців, оскільки передбачає попереднє знання термінології, структур даних та процесів, з якими зустрічаються користувачі програмного забезпечення ArcGIS.


Цей курс призначений для вивчення фундаментальних основ і базових функцій ГІС, параметрів ГІС карт і структури бази даних. Вправи цього курсу дозволять отримати початковий досвід роботи, навички використання інструментів ArcGIS Desktop, які застосовуються для візуалізації географічних даних, створення карт, побудови запитів до баз даних ГІС і аналізу.


 


Цей курс призначений для ознайомлення з ключовою функціональністю та найбільш важливими робочими процесами. Курс допоможе користувачам ознайомитися з концепціями ArcGIS Pro такими як: організація роботи в проекті, стрічковий інтерфейс та нові інструменти для візуалізації даних. 


Цей курс представляє базові концепції ГІС та основні функціональні можливості програмного забезпечення ArcGIS. Протягом цього курсу ви будете працювати з різними інструментами ArcGIS, збирати та систематизовувати дані, створювати та публікувати карти і вирішувати різноманітні географічні задачі.